Popis korisnika programa PisHUB 3 na dan 05.12.2019.

1

220V d.o.o., ZAGREB

2

4 i 7 KNJIGOVOD. OBRT vl. Marko Vuković, FERIČANCI

3

4 KUTA J.D.O.O., DUNAVE

4

4 MARKET RESEARCH d.o.o., ZAGREB

5

ACCOUNT vl. SONJA GOESLZ, DUBROVNIK

6

ACT d.o.o., NUŠTAR

7

ADVANCED DEVELOPMENT & CONSULTING d.o.o., RIJEKA

8

AEDIUM d.o.o., DUBROVNIK

9

AGENCIJA ZA SIGURNOST ŽELJEZNIČKOG PROMETA, ZAGREB

10

AGORA d.o.o., PULA

11

AKORD APARATI d.o.o., ZAGREB

12

AKROBATSKI ROCK N ROLL KLUB BUBA, ZAGREB

13

AKTIVA RIJEKA j.d.o.o., RIJEKA

14

ALPHA TEHNIKA d.o.o., KARLOVAC

15

ALTEGRA d.o.o., VELIKA GORICA

16

AMBASADA FILM d.o.o., DUBROVNIK

17

AMBIJENT d.o.o. projektir. stam. pričuva, SINJ

18

AMEBA d.o.o., SPLIT

19

ANDREJ VOVKO, ZAGREB

20

APLI-VIN Vlasnik Rossemary Putniković, ZAGREB

21

ARATO ESZTER, VIR

22

ARHIS d.o.o., VELIKA GORICA

23

ARHITEKTONSKA RADIONICA d.o.o., ČAKOVEC

24

ARHITEKTONSKI BIRO d.o.o., SLAVONSKI BROD

25

ARISTOS PLUS d.o.o., ZAGREB

26

ART PLUS d.o.o., KARLOVAC

27

ARX-PRIMUS d.o.o. Licencirana agencija, UMAG

28

ATLETSKI KLUB OROSLAVJE, OROSLAVJE

29

Auto Centar Šoštarić d.o.o., Kačkovec

30

AUTO FUČKAN d.o.o., SESVETE

31

AUTO KLUB SUPETAR, SUPETAR

32

AUTO KUĆA CUPAN d.o.o., BJELOVAR

33

AUTO ŠKOLA POLIGON d.o.o., Županja

34

AUTOBUSNI KOLODVOR SPLIT d.o.o., SPLIT

35

AUTOŠKOLA FORTUNA, RIJEKA

36

AUTOŠKOLA RETROVIZOR, ZAGREB

37

AUTOTRANSPORTI BRANKO KUNŠTEK d.o.o., KRAPINA

38

BACK OFFICE j.d.o.o., RIJEKA

39

BACK OFFICE računovodstveni obrt Kraljić, RIJEKA

40

BEBA I SINOVI j.d.o.o., VUKOVAR

41

BEBA, OBRT za održ. zgrada vl. T. Peleš, VUKOVAR

42

BEKER d.o.o., SPLIT

43

BELUPO d.d., KOPRIVNICA

44

BETON PINTAR d.o.o., VRBANJ

45

BILANCA d.o.o., UMAG

46

BIRKINA PUTOVANJA j.d.o.o., ROVINJ

47

BIRO KOVAČIĆ d.o.o., SPLIT

48

BIS d.o.o., RIJEKA

49

BLAGEC d.o.o., KRIŽEVCI

50

BLAŽENKA ŠKARIĆ, ZAGREB

51

BOKŠIĆ PROMET d.o.o., SESVETE

52

BOLJE IDEJE d.o.o., ZAGREB

53

BOMEL d.o.o., PULA

54

BRAČ-WiFi, POSTIRA

55

BRUNNEA d.o.o., ZAGREB

56

BUMBA - OBRT ZA USLUGE U GOSPODARENJU OTPADOM, VODICA

57

BUSINESS SALES d.o.o., SOLIN

58

BUŠKULIĆ ANITA, SPLIT

59

BUTURAC GRADNJA, CERNIK

60

CARITAS ŽUPE SV. ANTE KNIN, KNIN

61

CARLSTADT d.o.o., KARLOVAC

62

CELKA d.o.o. Popovec, Sesvete

63

CENTUM TRGOVINA d.o.o. Sevete

64

CH - HR DRUŠTVO, STUBIČKE TOPLICE

65

CLEAN AIR SOLUTION d.o.o., ZAGREB

66

CLEAR j.d.o.o., OSIJEK

67

CMIK d.o.o., POPOVEC

68

COBRA VIROVITICA, VIROVITICA

69

COMPUTATIO j.d.o.o., ZAGREB

70

ČISTILICE-obrt za čišćenje i održavanje, BILJE

71

ČRLJENEC TURIST d.o.o., ZAGREB

72

ČUVARI KRISTOVA GROBA VRLIKE, VRLIKA

73

D.A.J.D.D. d.o.o., Vinkovci

74

DAIDALOS-PROJEKT d.o.o., VRBOVEC

75

DALMATIA EXCLUSIVE j.d.o.o., SPLIT

76

DAMIR BASAR, OSIJEK

77

DARIO STOČKO, VARAŽDIN

78

DEAN BEKIĆ, SUDSKI VJEŠTAK, ZAGREB

79

DEAN KATIČIĆ, KRŠAN

80

DECIMALA d.o.o., ZAGREB

81

DEEP CODE j.d.o.o., JARMINA

82

DEKRA ZA PRIVREMENO ZPOŠLJAVANJE d.o.o., ZAGREB

83

DEMOKRATSKA LOKALNA STRANKA, NOVSKA

84

Denis Dedić, Tar

85

DEUTSCHE GESELLSHAFT GIZ Gmbh, ZAGREB

86

DEZINSEKCIJA d.o.o., RIJEKA

87

DICTA CENTAR ZA JEZIKE d.o.o., ZAGREB

88

DIMNJAČAR DRK AUGUST, ČAKOVEC

89

DINA-TRADE d.o.o., TROGIR

90

DJEČJE KAZALIŠTE IVANA BRLIĆ-MAŽURANIĆ, SLAVONSKI BROD

91

DJEČJI VRTIĆ CVRČAK, PULA

92

DJEČJI VRTIĆ ČAROBNI SVIJET U REŠETARIMA, REŠETARI

93

DJEČJI VRTIĆ DUDA, MARTIJANEC

94

DJEČJI VRTIĆ HARFA, ZAGREB

95

DJEČJI VRTIĆ MALA OAZA, BARTOLOVEC

96

DJEČJI VRTIĆ POTOČNICA, PITOMAČA

97

DJEČJI VRTIĆ SMJEHULJICA, LUDBREG

98

DJEČJI VRTIĆ SMOKVICA, POJATNO

99

DOBAR DOM d.o.o., DUBROVNIK

100

DOM BAKA ILONA, KOPRIVNICA

101

DOM EXPRESS d.o.o. za trgovinu i usluge, KONJŠČINA

102

DOM UČENIKA VUKOVAR, VUKOVAR

103

DOM ZDRAVLJA ZAGREB-ISTOK, ZAGREB

104

DONOS d.o.o., ČAKOVEC

105

DOPI DIZAJN d.o.o., ZAGREB

106

DOPI GRUPA d.o.o., ZAGREB

107

DRAGAN ĐEKO, ZAGREB

108

DRUŠTVO OSOBA S TJELESNIM INVALIDITETOM, PULA

109

DRUŽBA BRAĆA HRVATSKOGA ZMAJA, ZAGREB

110

DRUŽBA SVEĆENIKA SRCA ISUSOVA, ZAGREB

111

DRŽAVNI ARHIV U OSIJEKU, OSIJEK

112

DRŽAVNI ZAVOD ZA STATISTIKU, ZAGREB

113

DSR MALI MRAV, RIJEKA

114

DŠR BUBA, ZAGREB

115

DUB-INŽENJERING d.o.o., SPLIT

116

ECCOFOM d.o.o., ZAGREB

117

EKO UDRUGA ZAŠTITA PITKIH VODA ORLOVE STIJENE, Kraljev Vrh, Jakovlje

118

EKO-DUNAV d.o.o. za komunal.gospodarstvo, BOROVO

119

EKO-MURVICA d.o.o., CRIKVENICA

120

EKOPEN d.o.o., NOVA GRADIŠKA

121

ELDOM RAB d.o.o., KRAPINA

122

ESTERA ULAGANJA d.o.o., ZAGREB

123

ETRUSCA MEDICA d.o.o., GLINA

124

EURO ASAP TOURS d.o.o., ZAGREB

125

EURO STYLE d.o.o., PULA

126

EX LIBRIS, RIJEKA

127

EZGETA obrt za knjigov. vl. Srđan Ezgeta, SINJ

128

FABER-ZORKO d.o.o., UMAG

129

FAMILY TRADE d.o.o., GRUBIŠNO POLJE

130

FARIS GRUPA d.o.o., ZAGREB

131

FENJER d.o.o., ZAGREB

132

FIDEM d.o.o., ZAGREB

133

FIN PLUS d.o.o., VODICE

134

FOND ZA OBNOVU I RAZVOJ GRADA VUKOVARA, VUKOVAR

135

FORTUNA D.O.O., RIJEKA

136

FORUM MAĐARSKIH PROSVJETNIH DJELATNIKA U HRVATSKOJ

137

FULL-POINT d.o.o., PULA

138

G.E.O.T.I.M. d.o.o., POREČ

139

G.M.V. d.o.o., ZAGREB

140

GASTRO CAPITAL d.o.o., ZAGREB

141

GB PROMET d.o.o., UMAG

142

GEO MONT d.o.o., SLAVONSKI BROD

143

GEODINAMIKA j.d.o.o., SPLIT

144

GEO-OG d.o.o., OGULIN

145

GEOTOPO d.o.o., KRAPINA

146

GIMNASTIČKI KLUB SAMOBOR, SAMOBOR

147

GK AURA, ZAGREB

148

GLAZBENA ŠKOLA PREGRADA, PREGRADA

149

GRAD KAŠTELA, KAŠTEL SUĆURAC

150

GRAD NOVI MAROF, NOVI MAROF

151

GRADSKA GLAZBA ZVONIIR SOLIN, SOLIN

152

GRAD-Z PLAN d.o.o., ZAGREB

153

GRGIĆ - REZ KONCEPCIJA d.o.o., ZAGREB

154

GS-GRADNJA d.o.o., GOSPIĆ

155

H.D.E.L. PROJEKTI d.o.o., VINKOVCI

156

H20 OBRT ZA USLUGE VL. MIHOVIL LONČAREVIĆ, IVANKOVO

157

HADK MLADOST, ZAGREB

158

HAIRLINE d.o.o., ZAGREB

159

HAJK OSI MLADOST, ZAGREB

160

HALO NET j.d.o.o., VUKOVAR

161

HAVLIČEK I PLEŠE D.O.O. KLOŠTAR IVANIĆ

162

HEDGE j.d.o.o., BELIŠĆE

163

HELIP GRUPA d.o.o.,  Sesvete

164

HIDROBEST, GRAĐEVISKI OBRT, KASTAV

165

HNK CIBALIA VINKOVCI š.d.d., VINKOVCI

166

HNK ŠIBENIK, ŠIBENIK

167

HOGAR d.o.o., BAKAR

168

HONOREM VINCIT d.o.o. , Sesvete

169

HORIZONTALA D.O.O., MARIJA BISTRICA

170

HRMO j.d.o.o., BJELOVAR

171

HRVAČKI KLUB METALAC, LUČKO

172

HRVAČKI KLUB SESVETSKI KRALJEVEC, SESVETE

173

HRVATSKA BRODOGRADNJA - JADRANBROD d.d., ZAGREB

174

HRVATSKA KNJIŽNICA ZA SLIJEPE, ZAGREB

175

HRVATSKA LIJEČNIČKA KOMORA, ZAGREB

176

HRVATSKA UDRUGA PARAPLEGIARA I TETRAPLE., ZAGREB

177

HRVATSKA UDRUGA PRIVATNIH BRODARA SPLIT, JESENICE

178

HRVATSKI INSTITUT ZA POVIJEST, ZAGREB

179

HRVATSKI NUKLEARNI POOL GIU, ZAGREB

180

HRVATSKI POSLOVI CETAR, stambeno gospod., ZAGREB

181

HRVATSKI SAVEZ CB RADIOKLUBOVA, ZAGREB

182

HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U VARAŽDINU, VARAŽDIN

183

HRVATSKO-FRANCUSKA UDRUGA ALLIANCE FRANCAISE DE SPLIT, SPLIT

184

I.T. CAFFE j.d.o.o., VUKOVAR

185

ICG d.o.o., ČAKOVEC

186

IDEA, OBRT ZA POSLOVNO SAVJETOVANJE, RIJEKA

187

IDEMO NA IGRU j.d.o.o. za trgovinu i usluge, Zagreb

188

IKS FESTIVAL, SPLIT

189

IMA I ABA d.o.o., DUBROVNIK

190

IMEX BANKA d.d., SPLIT

191

IMPERIUM IMMOBILIARE d.o.o., ZAGREB

192

IN EKO PRODUKT, ZAGREB

193

IN NEKRETNINE d.o.o., ZADAR

194

INDUSTRIJSKA MJERENJA d.o.o., ZAGREB

195

INFORMATIVNA UDRUGA STUPNIK, DONJI STUPNIK

196

INFRAKOM d.o.o., VARAŽDIN

197

INITIA NOVA d.o.o., SPLIT

198

INTERCRO d.o.o., ZAGREB

199

INTRA-STAT j.d.o.o., ZAGREB

200

IRP d.o.o., KOPRIVNICA

201

ISPRAVLJAČ d.o.o., VINJANI DONJI

202

ISS-BONAIĆ SECURITY d.o.o., SPLIT

203

ISTA d.o.o., ZAGREB

204

ISTRAŽIVAČ BENZ d.o.o., NUŠTAR

205

IVICA BALJAK, LOVINAC

206

IZRADA ŠUMSKIH SORTIMENATA ŠAPINA DRAGAN, KORENICA

207

JAČA STRANA j.d.o.o., KUČE, Velika Gorica

208

JAKT – M j.d.o.o., SESVETE

209

JAVNI BILJEŽNIK LJERKO TORBAŠINOVIĆ, ČAZMA

210

JEDRILIČARSKI KLUB SPLIT, SPLIT

211

JEDRILIČARSKI KLUB ZENTA, SPLIT

212

JELENA-KNJIGOVODSTVENI SERVIS, OTOČAC

213

JOVAN RADONJIĆ, NOVI MAROF

214

JUDO KLUB DUGAVE - ZAGREB, ZAGREB

215

JUDO KLUB PROFECTUS SAMOBOR, SAMOBOR

216

JUDO KLUB SAMOBOR, SAMOBOR

217

KAF SVETI LOVREČ, SVETI LOVREČ

218

KARATE KLUB STIJENA, ZAGREB

219

KATOLIČKA UDRUGA SVETOG ANTUNA, ANTUNOVAC

220

KAZALIŠTE LUTAKA ZADAR, ZADAR

221

KAZALIŠTE MALA SCENA, ZAGREB

222

KEBAB PARADISE d.o.o., ZAGREB

223

KLUB ODBOJKE NA PIJESKU ŽNJAN, SPLIT

224

KLUB ZA SPORTSKI RIBOLOV SPLIT, SPLIT

225

KNJI. OBRT MERI vl. SOKAČ MERI, ZADAR

226

KNJIGOVODSTVENE USLUGE DUBRAVKA BEKIĆ, SLAVONSKI BROD

227

KNJIGOVODSTVENI OBRT AKTIVA, RIJEKA

228

KNJIGOVODSTVENI SERVIS L.A., ZADAR

229

KNJIGOVODSTVO & POSLOVNI BIRO SIGURNO, ČAKOVEC

230

KOCKA d.o.o., BJELOVAR

231

KOCKA-OBRT ZA KNJIGOVODSTVENE USLUGE, BJELOVAR

232

KOMI d.o.o., IVANSKA

233

KOMMUNIO MONT d.o.o., ZAGREB

234

KOMUNALNO d.o.o., VRGORAC

235

KOREMA, ZAGREB

236

KOREN SERVICES d.o.o., ZAGREB

237

KOREN USLUGE j.d.o.o., VIROVITICA

238

KOREN-PROMET d.o.o., VIROVITICA

239

KORIT d.o.o., DUBROVNIK

240

KORPAR ALOJZ, POREČ

241

KOŠARKAŠKI KLUB ROVINJ, ROVINJ

242

KOTANGENS j.d.o.o., GRLJEVAC

243

KPA SUB, SPLIT

244

KRAV MAGA CENTAR RIJEKA, JURDANI

245

KUBUS PROJEKT d.o.o., ZADAR

246

KULTUR-NIK d.o.o., ZAGREB

247

KUMA ŠPORT d.o.o., ZAGREB

248

L.U. FAZAN MOTOVUN, MOTOVUN

249

LANTERNA vl. Tajana Jagnjić, SOLIN

250

LD JELEN DIVUŠA, DIVUŠA

251

LD SRNJAK BRDOVEČKO PRIGORJE, PRUDNICE

252

LED TRGOVINA d.o.o., VELIKA GORICA

253

LIBERTAS DUBROVNIK doo Prijevoz putnika, DUBROVNIK

254

LOKALNA AKCIJSKA GRUPA NERETVA, OPUZEN

255

LOKALNA AKCIJSKA GRUPA ŠUMANOVCI, DRENOVCI

256

LOVAČKA UDRUGA BENKOVAC, BENKOVAC

257

LOVAČKA UDRUGA SRNJAK CERNIK, CERNIK

258

LPT d.o.o., PRELOG

259

LS - VOĐENJE POSLOVNIH KNJIGA, RIJEKA

260

LSG BUILDING SOLUTIONS d.o.o., LUČKO

261

LU-FIN vl. Francisković Lucina, CRES

262

M.V.M CVRČAK d.o.o., ZAGREB

263

MAČEVALAČKI KLUB SPLIT, SPLIT

264

MADIS OBRT ZA KNJIGOVD. I OSTALE USLUGE, VINKOVCI

265

MAGNUS GUBERNATOR d.o.o., ZAGREB-SUSEDGRAD

266

MA-GO d.o.o., ZAGREB

267

MAJA BOROVEC ŠAKIĆ, ZAGREB

268

MALA MODA d.o.o., KASTAV

269

MALI KAŠETIN j.d.o.o., SINJ

270

MALI MUZIČKI ATELJE, SAMOBOR

271

MANAGEMENT IT SOLUTIONS d.o.o., OSIJEK

272

MANTI d.o.o., MATULJI

273

MANTIKA d.o.o., RIJEKA

274

MARKO GALOVIĆ, ŽUPANJA

275

MARKO KOSTELAC, SISAK

276

MASSIVE PANELS d.o.o., VELIKI BUKOVEC

277

MATEJIĆ d.o.o., VELIKA GORICA

278

MEDISTIL j.d.o.o., ZAGREB

279

MED-OR održavanje d.o.o., ZAGREB

280

MEĐIMURSKA UDRUGA ZA RANU INTERVENCIJU U DJETINJSTVU, ČAKOVEC

281

MEGRAD OBJEKTI d.o.o., ZAGREB

282

MERAS RAČUNOVODSTVO j.d.o.o., ZAGREB

283

METALNE KONSTRUKCIJE BUSOLA d.o.o., VIR

284

METKOVIĆ RAZVOJ d.o.o., METKOVIĆ

285

METRONET TELEKOMUNIKACIJE d.d., ZAGREB

286

M-FELICITA d.o.o., VUKOVAR

287

MI-IVA d.o.o., SESVETE

288

MILANOVIĆ d.o.o., GRAČIŠĆE

289

MILANOVIĆ DUŠKO, DUBROVNIK

290

MIRJANA SEVER d.o.o., ČAKOVEC

291

MLADEN LUČIĆ, KALINOVAC

292

MOBILNA LOGISTIKA j.d.o.o., Sveti Martin pod Okićem

293

MREŽNA RJEŠENJA d.o.o., STARI GRAD

294

MRK TROGIR, TROGIR

295

NATALIJA J. d.o.o., POŽEGA

296

NAUTIČKI CENTAR TROGIR d.o.o., ZAGREB

297

NEKS MEDIA d.o.o., ZAGREB

298

NINA BOAT j.d.o.o., MLINI

299

NK OPATIJA, OPATIJA

300

NK POMAK, SPLIT

301

NK UDARNIK KURILOVEC, VELIKA GORICA

302

NK ZAPREŠIĆ, ZAPREŠIĆ

303

NOEL TRANSFERS j.d.o.o., SPLIT

304

NOGALO, PRAŽNICA

305

NOGOMETNA ŠKOLA PRELOG, PRELOG

306

NOGOMETNI KLUB ILOAVC, KARLOVAC

307

NOGOMETNI KLUB NOVALJA, NOVALJA

308

NOGOMETNI KLUB OSIJEK S.D.D., OSIJEK

309

NOGOMETNI KLUB SAVUDRIJA, SAVUDRIJA

310

NORTH SAILS d.o.o., SPLIT

311

NOTUS-KONTO d.o.o., SPLIT

312

NOVI SVIJET, UDRUGA ZA DJECU I MLADE, SISAK

313

NUMERA j.d.o.o., ĐURĐEVAC

314

OBITELJSKI DOM LIPOHAR vl. B. Lipohar, PRIGORJE BRDOVEČKO

315

OBRT LAMBADA, SAVJTOVANJE ZA RAČ. OPREMU, DUBROVNIK

316

OBRT ZA GRAĐ. I USL. VODOSERVIS MATE, GRABOVAC

317

OBRT ZA KNJIGOV. USLUGE Štefica Pilat, OZALJ

318

OBRT ZA POSLOVNE USLUGE PLUS, PULA

319

OBRT ZA USLUGE I TRGOVINU VITRUM, ŽRNOVNICA

320

ODBOJKAŠKI KLUB SPLIT, SPLIT

321

ODBOJKAŠKI KLUB ZAMET, RIJEKA

322

ODGOJNI DOM MALI LOŠINJ, MALI LOŠINJ

323

ODVJETNIČKO DRUŠTVO BOŽIĆ I PARTNERI doo, ZAGREB

324

ODVJETNIK MARKO CVRKOVIĆ, VUKOVAR

325

ODVJETNIK mr.sc. MARIO VOJVODIĆ, OGULIN

326

OFFERO NEKRETNINE d.o.o., ZAGREB

327

OPATIJA NEKRETNINE J.D.O.O., OPATIJA

328

OPĆINA BOL, BOL

329

OPĆINA CERNIK, NOVA GRADIŠKA

330

OPĆINA FARKAŠEVAC, FARKAŠEVAC

331

OPĆINA JARMINA, JARMINA

332

OPĆINA MARKUŠICA, MARKUŠICA

333

OPĆINA PODSTRANA, PODSTRANA

334

OPĆINA PRIVLAKA, PRIVLAKA

335

OPĆINA SELCA, SELCA

336

OPĆINA SLAVONSKI ŠAMAC, SLAVONSKI ŠAMAC

337

OPĆINA TOUNJ, TOUNJ

338

OPĆINA VELIKA KOPANICA, VELIKA KOPANICA

339

OPĆINA VELIKA, VELIKA

340

OPĆINA VRPOLJE, VRPOLJE

341

OPĆINSKO DRUŠTVO CRVENOG KRIŽA TOPUSKO, TOPUSKO

342

ORDINACIJA DENTALNE MEDICINE MATIJA VIZJAK, NOVSKA

343

ORDINCIJA OPĆE MEDICINE Dr. MARGETA, BJELOVAR

344

OSNOVNA GLAZBENA ŠKOLA METKOVIĆ, METKOVIĆ

345

OSNOVNA ŠKOLA 22. LIPNJA, SISAK

346

OSNOVNA ŠKOLA BRAĆA RIBAR, SISAK

347

OSNOVNA ŠKOLA BRAĆE BOBETKO SISAK, SISAK

348

OSNOVNA ŠKOLA BUDAŠEVO-TOPOLOVAC-GUŠĆE, TOPOLOVAC

349

OSNOVNA ŠKOLA GALDOVO, SISAK

350

OSNOVNA ŠKOLA IVANA KUKULJEVIĆA, SISAK

351

OSNOVNA ŠKOLA JURJA DALMATINCA PAG, PAG

352

OSNOVNA ŠKOLA KOMAREVO, GORNJE KOMAREVO

353

OSNOVNA ŠKOLA KOMIŽA, KOMIŽA

354

OSNOVNA ŠKOLA LAUDER-HUGO KON, ZAGREB

355

OSNOVNA ŠKOLA MAJSTORA RADOVANA, TROGIR

356

OSNOVNA ŠKOLA SELA, SELA

357

OSNOVNA ŠKOLA ŠĆITARJEVO, ŠČITARJEVO

358

OSNOVNA ŠKOLA TRNSKO, ZAGREB

359

OSNOVNA ŠKOLA VIKTOROVC, SISAK

360

OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIR GORTAN RIJEKA, RIJEKA

361

PALLIUM d.o.o., SPLIT

362

PAN - TVORNICA PAPIRA ZAGREB d.o.o., ZAGREB

363

PARKETI POŽGAJ d.o.o., VELIKI BUKOVEC

364

PAVLOVIĆ KNJIGOVODSTVENI SERVIS, VL. NIKOLA PAVLOVIĆ, DUBROVNIK

365

PČELARSKO DRUŠTVO DUBROVAKO PRIMORJE, MAJKOVI

366

PEKI-KNJIG. RAČ. POSLOVI, PULA

367

PERLA ADRIATICA d.o.o., DUBROVNIK

368

PERLICE INGRID FESCH j.d.o.o., SPLIT

369

PETEK TOURS d.o.o., IVANIĆ GRAD

370

PETRA OTPREMNIŠTVO d.o.o., SESVETE

371

PETRAN PROMET  d.o.o., ZAGREB

372

PITAGORA OBRT ZA GRADITELJSTVO I USLUGE, KRIŽEVCI

373

PLESNI CENTAR ZAGREB d.o.o., SAMOBOR

374

PLESNI KLUB BALANS, BESTOVJE

375

PLIVAČKI KLUB RIJEKA, RIJEKA

376

PODOBNIK d.o.o., POŽEGA

377

POLJOPRIVREDNO ŠUMARSKA TVRTKA BRČIĆ, VL. ANDRIJA BRČIĆ, VRBANJA

378

POSARIĆ SANJA, MAČE

379

POSAVEC MIROSLAV, NOVIGRAD PODRAVSKI

380

POTENS NEKRETNINE d.o.o., RIJEKA

381

POŽGAJ d.o.o., VELIKI BUKOVEC

382

PREDRAG OSTOJIĆ, ZAGREB

383

PREMIER d.o.o., ŽUPANJA

384

PRIJEVOZ I TRGOVINA DAMPA d.o.o., ZAGREB

385

PRINCIPAL d.o.o., SPLIT

386

PRIZMA OBRT, ZADAR

387

PROBATORIUS d.o.o., ZAGREB

388

ProFINO d.o.o., SESVETE

389

PROJEKTUM-NEKRETNINE d.o.o., OSIJEK

390

PROMJER d.o.o., ZAGREB

391

PROTO-MEDIA j.d.o.o., ZAGREB

392

PRVA KATOLIČKA OSNOVNA ŠKOLA U GRADU, ZAGREB

393

PUČKO OTVORENO UČILIŠTE AUTO MOTO CENTAR, NOVA GRADIŠKA

394

PULIĆ BRANKO, POŽEGA

395

QFACT KONTO d.o.o., MATULJI

396

RABACH MARINO, UMAG

397

RADIO RAB d.o.o., RAB

398

RADIOKLUB DUBROVNIK, DUBROVNIK

399

RAGUSA CONSULTING j.d.o.o., DUBROVNIK

400

RAIFFEISEN MF d.d., ZAGREB

401

RASADNIK RUŽA, IVAN VIRAG, LUDBREG

402

RATEL d.o.o., PITOMAČA

403

REGIONALNI KLUB IPA ŠIBENSKO-KNINSKA, ŠIBENIK

404

RESONOR AURUM d.o.o., ZAGREB

405

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC, DUGI RAT

406

ROYAL MEĐUGENERACIJSKA SOLIDARNOST, ZAGREB

407

RUKOMETNI KLUB BEDEKOVČINA, BEDEKOVČINA

408

RUKOMETNI KLUB ČAVLE, ČAVLE

409

RUKOMETNI KLUB DUGOPOLJE, DUGOPOLJE

410

SATCOM, MATULJI

411

SCHENKER d.o.o. Croatia, ZAGREB

412

SEEU d.o.o., ZAGREB

413

SEM ELECTRONIC, BJELOVAR

414

SESVETE AUTO d.o.o., SESVETE

415

SIGMA PLUS d.o.o., MAKARSKA

416

SINDIKAT BRODOGRADILIŠTA VIKTOR LENAC, RIJEKA

417

SINDIKAT PPDIV podružmica PODRAVKA, KOPRIVNICA

418

SINDIKAT PPDIV, ZAGREB

419

SKIJAŠKI KLUB SLJEME, ZAGREB

420

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE, ZAGREB

421

SOFTRONIC d.o.o., ZAGREB

422

SOLAVA d.o.o., LABIN

423

SOLINSKA PLOVIDBA d.o.o., SPLIT

424

SOS DJEČJE SELO Hrvatska, ZAGREB

425

SOS DJEČJE SELO Ladimirevci, VALPOVO

426

SPINALNE OZLJEDE ZAGREB, ZAGREB

427

SPLITSKA OBALA d.o.o., SPLIT

428

SRPSKA PRAVOSLAVNA CRKVA U HRVATSKOJ, ZAGREB

429

STAMBENA ZGRADA Kralja P. Krešimira 17, ZAGREB

430

STAMBENA ZGRADA predstavnik D. KURTALJ, JASTREBARSKO

431

STANDING j.d.o.o., VIROVITICA

432

STEFFANI DRUŠTVO ZA TRGOVINU I USLUGE D.O.O., LABIN

433

STELLA TOURS PUTOVANJA j.d.o.o., RIJEKA

434

STOJČEVIĆ, OSTALI ZAVRŠNI RADOVI, VL. ILIJA STOJČEVIĆ, ZADAR

435

STRELJAČKI KLUB GRIČ-7 VUKOVAR, VUKOVAR

436

STROJNO MEHAIČARSKA RADIONICA D. OGRIZEK, HUM NA SUTLI

437

STUDENTSKO KULTURNO-UMJETNIČKO DRUŠTVO IVAN GORAN KOVAČIĆ, ZAGREB

438

SUPER SPORT d.o.o., ZAGREB

439

SZP KNEZA DOMAGOJA 57 - IVAN KLAPEŽ, DUGOPOLJE

440

SZP STAMBENA ZGRADA, SISAK

441

SZP ŽRTAVA FAŠIZMA 9a, UMAG

442

ŠIRITE HORIZONTE d.o.o., ZAGREB

443

ŠKOLA STRANIH JEZIKA KATEDRA, TROGIR

444

ŠTOSER d.o.o., DONJA GRAČENICA

445

TABULARIUS, OBRT ZA KNJIGOVODST. USLUGE, OTOČAC

446

TAEKWONDO KLUB VELIKA GORICA, VELIKA GORICA

447

TAPAPROJEKT d.o.o., ZAGREB

448

TEA AUTOMOBILI d.o.o., VELIKA GORICA

449

TEATAR TIRENA, ZAGREB

450

TEMPO d.d., ZAGREB

451

TENIS KLUB MATCH, ZAGREB

452

TENIS KLUB POMAK, SPLIT

453

TERRA OBRT ZA POGREBNE USLUGE, KAMANJE

454

TIFON d.o.o., ZADAR

455

TIL PROJEKT d.o.o., ZAPREŠIĆ

456

TIME UP KONTO, KUČE

457

TONet d.o.o., VUKOVAR

458

TORAUTOMATIC OBRT, VL. MUJKIĆ SEAD, ZAGREB

459

TRABAKUL d.o.o., CAVTAT

460

TRE ALLEGRI d.o.o. Popovec, Sesvete

461

TREŠNJICA j.d.o.o., ZAGREB

462

TRIKOTEKS d.o.o., OSIJEK

463

TRISUP d.o.o., SESVETE

464

TVG - TISKARA d.o.o., VELIKA GORICA

465

UČILIŠTE MAESTRO, POŽEGA

466

UČILIŠTE ZA CESTOVNI PROMET, ZAGREB

467

UDRUGA DIGITALNA BUDUĆNOST DRUŠTVA, STARI JANKOVCI

468

UDRUGA GLUHIH I NAGLUHIH NOVA GRADIŠKA, NOVA GRADIŠKA

469

UDRUGA GRAĐANA BUNGALOVI JADRIJA, ŠIBENIK

470

UDRUGA INOVIGRAD, NOVIGRAD

471

UDRUGA OSNOVNE ŠKOLE DR. IVAN MERZ, ZAGREB

472

UDRUGA OSOBA S INVALIDITETOM PRIJATELJ METKOVIĆ, METKOVIĆ

473

UDRUGA RODITELJA I DJECE BODULIĆI, ZLARIN

474

UDRUGA SPECIJALNE POLICIJE IZ DOMOVINSKOGA RATA JASTREBOVI, ŠIBENIK

475

UDRUGA SPORTSKE REKERACIJE SM SPORT, ZAGREB

476

UDRUGA ŠOKAČKA GRANA OSIJEK, OSIJEK

477

UDRUGA VITUS VRBOVEC, VRBOVEC

478

ULTIMUS d.o.o., ZAGREB

479

UMINA j.d.o.o., ŠIBENIK

480

URED OVL.INŽ. GEODEZIJE ZDRAVKO VALJETIĆ, SLAVONSKI BROD

481

URED OVLAŠTENOG INŽENJERA GEODEZIJE DENIS KRIŽANAC, POŽEGA

482

URED OVLAŠTENOG INŽENJERA GEODEZIJE DRAŽEN AJH, OSIJEK

483

URED SUDSKOG VJEŠTAKA NEVEN ČAČIĆ, ŠKRLJEVO

484

USLUŽNI OBRT TIANA vl. Ana Tešić, RIJEKA

485

USTANOVA DRUGI DOM - GAJ, ZAGREB

486

USTANOVA ZA KULT. DJELATN. ANTE EVETOVIĆ, VALPOVO

487

USTANOVA ZA OBRAZOVANJE ODRASLIH MATO, STARO PETROVO SELO

488

V. i V. Ltd d.o.o., ZAGREB

489

VACUUM d.o.o., ZAGREB

490

VATROGASNA POSTROJBA GRAČAC, GRAČAC

491

VATRO-SERVIS d.o.o., NEDELIŠĆE

492

VERSO GRUPA d.o.o., BJELOVAR

493

VESLAČKI KLUB CROATIA, ZAGREB

494

VESLAČKI KLUB JADRAN, ZADAR

495

VESLAČKI KLUB ZAGREB, ZAGREB

496

VESTIS VIRUM FACIT d.o.o., ZAGREB

497

VETA d.o.o., METKOVIĆ

498

VETERIARSKA AMBULANTA GOSPIĆ d.o.o., GOSPIĆ

499

VIA MAGRIŽ, ZAGREB

500

VILINTOURS d.o.o., ROVINJ

501

VIŠNJA PULJEK (za stambenu zgradu), ZAGREB

502

VTC-PROJEKT d.o.o., VIROVITICA

503

ZADAR-STAN d.o.o., ZADAR

504

ZAJEDNICA SUVLASNIKA ZGRADE, SISAK

505

ZAJEDNIČKI OBRT KONTO vl. D. Turković, MATULJI

506

ZAKLADA KULTURA NOVA, ZAGREB

507

ZEBRA TAKSI, ZAGREB

508

ZEMLJANA GRUPA d.o.o., SESVETE

509

ZETOVIĆ d.o.o., OSIJEK

510

ZLATNI SAT, RIJEKA

511

ZVAM d.o.o., ZAGREB